Moje služby

Nabízím psychoterapii i koučink online, což je dle vědeckých studií stejně účinné jako sezení tváří v tvář. A přináší to i řadu výhod – ušetření času za dojíždění nebo možnost připojit se z práce, domova, chaty či druhého konce republiky.

Nyní také osobní setkání na Praze 1 (Na Poříčí 12, Palác YMCA) v pondělí a úterý.

Co očekávat od prvního sezení

Online sezení se od osobního příliš neliší. Získejte představu, jak vypadá to první psychoterapeutické sezení.

Úvodní seznámení a budování důvěry

Na úvod se trochu poznáme. Budu usilovat o nastolení vzájemné důvěry a pocitu bezpečí, díky čemuž se budete cítit uvolněněji a tím dokážete otevřeněji hovořit o tom, co vás trápí.

Poznávání situace

Zjistím, o čem potřebujete hovořit, čeho byste chtěli dosáhnout a co od terapie očekáváte. V tom lidé mnohdy před sezením nemají jasno, takže počítejte s tím, že se mohu více ptát.

Náhled do psychoterapie

Vysvětlím vám principy psychoterapie a popíšu, jak je uplatňuji při práci se svými klienty. Při své práci vycházím z PCA přístupu, což vám více přiblížím, abyste měli představu, co vás může čekat.

Zpětná vazba a nastavení spolupráce

V případě vaší spokojenosti se domluvíme na další spolupráci – obvykle na 3–4 navazujících sezeních. Po nich vyhodnotíme, jak vám terapie pomohla nebo co byste potřebovali změnit, aby byla co nejprospěšnější. Optimální délka spolupráce je individuální, někdy stačí pár sezení, jindy mnohem více.

Ceník služeb

Individuální psychoterapie pro dospělé 1 000 Kč/ 50 minut sezení
Párové poradenství 50 minut 1 400 Kč/ 50 minut sezení
Párové poradenství 80 minut 2 250 Kč/ 80 minut sezení
Koučink 1 700 Kč/ 50 minut sezení

Na co se nejčastěji ptáte

Jak online sezení technicky probíhá?

Před začátkem sezení obdržíte odkaz na online platformu Zoom nebo Google meet, kde se v uvedený čas setkáme. V případě technických potíží vám budu k dispozici na telefonu, abychom je společně vyřešili. Preferujete jiný komunikační kanál? Není problém. Rád se přizpůsobím.

Jaké jsou platební podmínky?

Po kliknutí na odkaz Rezervovat sezení, budete přesměrováni na web Reservanto, kde si vyberete termín a zaplatíte platební kartou online. Pokud budete potřebovat sezení zrušit, učiňte tak do 24h před začátkem sezení. V takovém případě budete moci si vybrat nový termín sezení, případně můžete požádat o vrácení částky zpět na váš účet. V takovém případě mě kontaktujte emailem. Pokud sezení zrušíte později nebo se nedostavíte, uhrazená částka propadá.

Poskytujete nějaké slevy?

Ano, poskytuji zvýhodněné ceny pro dlouhodobou psychoterapii, kdy si můžete předplatit v rámci zvýhodněného balíčku 5 a více sezení. Pro individuální ceny mě neváhejte kontaktovat na můj email nebo přes kontaktní formulář.

Dozví se někdo o tom, že docházím na psychoterapii? Vedete si poznámky či záznamy?

Dodržuji etické standardy České asociace pro psychoterapii (ČAP) jejíž jsem členem a platnou legislativu včetně GDPR. Tudíž žádné údaje o vás nikomu neposkytuji. Výjimky z uvedeného upravuje zákon. Poznámky ze sezení si vedu pouze v písemné formě a jen pro svou potřebu, bez uvedení údajů, které by vedly k identifikaci klienta. Terapeutická sezení si nenahrávám.

Je možné získat příspěvek od pojišťovny na psychoterapii?

Ano, jsem v seznamu České asociace pro psychoterapii z.s. jako psychoterapeut pro preventivní programy zdravotních pojišťoven, tudíž vám vaše pojišťovna může na terapii přispívat. Jedná se např. o tyto pojišťovny VZP (111), která nabízí příspěvek na sezení ve výši 500 Kč nebo také pojišťovny ČPZP (205), ZPMV (211), ZP Škoda (209) nebo RBP (213). Více informací o podmínkách najdete na stránkách vaší pojišťovny.

Je možné se setkávat i osobně?

Ano, v pondělí a úterý mě můžete najít na adrese Na Poříčí 12 v Paláci YMCA, kde sídlím ve 4. patře, číslo dveří 409

Zajímá vás něco jiného?

Zeptejte se. Rád vše zodpovím.

icon
+420 777 109 515

Preferuji SMS, vždy se Vám ozvu zpět.

icon
info@terapiebednarik.cz

Odpovídám do 24 hodin.